Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Posuvné dveře horní vedení a zašupovací dveře Hradec Králové

Chcete ušetřit prostor v předsíni nebo zvětšit prostor na hraní pro Vaše děti v malém dětském pokojíčku? Máme pro Vás jednoduché řešení, zašupovací dveře do bytu. Vyberte si z široké nabídky posuvných dveří s horním vedením v různých barevných provedeních a typech. V současnosti se jedná o velmi oblíbený způsob otevírání dveří a jsou vhodné do všech míst s omezeným prostorem pro pohyb dveří.

Obrovský boom zašupovacích dveří

Šoupací dveře do bytu zažívají v posledních letech obrovský boom, protože nabízejí účelné i estetické řešení pro rozdělení Vašeho interiéru. Elegantním způsobem Vám pomohou oddělit např. jídelnu s obývacím pokojem nebo naopak ušetří místo v malé koupelně.

Nabízíme Vám dvě varianty pro posuvné dveře:

  • posuvné dveře s horním vedením na stěnu
  • posuvné dveře do stavebního pouzdra

Jsou vyráběny v různých barevných provedeních a typech, podle prostoru, do kterého chcete dveře použít. V nabídce najdete například skleněné posuvné dveře nebo dřevěné. Posuvné skleněné dveře se dají kombinovat také s různými druhy světlíků nebo nadsvětlíků.

Posuvné dveře s horním vedením Vám namontujeme v Hradci Králové nebo po celé ČR. Stačí jen zavolat!

Napište si o zaměření nebo kalkulaci zdarma na posuvné dveře!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.