Posuvné dveře horní vedení a zašupovací dveře Hradec Králové

Chcete ušetřit prostor v předsíni nebo zvětšit prostor na hraní pro Vaše děti v malém dětském pokojíčku? Máme pro Vás jednoduché řešení, zašupovací dveře do bytu. Vyberte si z široké nabídky posuvných dveří s horním vedením v různých barevných provedeních a typech. V současnosti se jedná o velmi oblíbený způsob otevírání dveří a jsou vhodné do všech míst s omezeným prostorem pro pohyb dveří.

Obrovský boom zašupovacích dveří

Šoupací dveře do bytu zažívají v posledních letech obrovský boom, protože nabízejí účelné i estetické řešení pro rozdělení Vašeho interiéru. Elegantním způsobem Vám pomohou oddělit např. jídelnu s obývacím pokojem nebo naopak ušetří místo v malé koupelně.

Nabízíme Vám dvě varianty pro posuvné dveře:

  • posuvné dveře s horním vedením na stěnu
  • posuvné dveře do stavebního pouzdra

Jsou vyráběny v různých barevných provedeních a typech, podle prostoru, do kterého chcete dveře použít. V nabídce najdete například skleněné posuvné dveře nebo dřevěné. Posuvné skleněné dveře se dají kombinovat také s různými druhy světlíků nebo nadsvětlíků.

Posuvné dveře s horním vedením Vám namontujeme v Hradci Králové nebo po celé ČR. Stačí jen zavolat!

Napište si o zaměření nebo kalkulaci zdarma na posuvné dveře!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.