Zašupovací dveře elegantně vyřeší nedostatek prostoru v místnosti

Zašupovací dveře si můžete prohlédnout v naší vzorkové prodejně u Jaroměře.


Zašupovací dveře
 si můžete prohlédnout v naší vzorkové prodejně v Dolanech u Jaroměře. Mezi oblíbené varianty zašupovacích dveří patří dřevěné, opatřené průhledným sklem s elegantními motivy i prudce mladistvý design s potiskem. Návštěvu a konzultaci zdarma poskytujeme i mimo otevírací hodiny. Dveře vám před koupí rádi odborně zaměříme. Ozvěte se nám nezávazně ohledně ceny dveří či realizace.

Nezávazně zjistit cenu


Proč zašupovací dveře od nás:

Zašupovací dveře do bytu jsou moderním doplňkem i skvělým řešením v menších prostorách.

  • fyzicky vystavené ve vzorkové prodejně
  • kvalitní provedení dveří za příjemné ceny
  • zaměření v místě realizace
  • záruční i pozáruční servis
  • jednoduché a tiché otevírání
  • bezbariérový průchod (žádná úprava prahu)
  • velká úspora místa (otevírání podél stěny, nebo do pouzdra)
  • možnost dopravení dveří za poplatek


Zašupovací interiérové dveře v moderních designech najdeme v naší vzorkové prodejně v Jaroměři.Zašupovací dveře do bytu
 jsou moderním řešením, když chcete uspořit podstatnou část místa v menších prostorách. Zašupovací interiérové dveře jsou stále více populární. A to nejen díky pohodlnému otevírání, ale také díky jejich nekonečným možnostem designového provedení.

Zašupovací dveře nevyžadují žádnou úpravu prahu, a tak umožňují bezbariérový pohyb po bytě. Můžete si pořídit zašupovací dveře do koupelny, do předsíně, do obývacího pokoje, zkrátka všude, kam vás napadne. Stejně tak zašupovací dveře napomohou k praktickému a elegantnímu rozdělení interiéru. Zvolit můžete buď dveře zašupovací podél stěny, nebo do pouzdra.

Napište si o cenu zašupovacích dveří!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.