Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Zašupovací dveře elegantně vyřeší nedostatek prostoru v místnosti

Zašupovací dveře nabízí skvělé řešení pro výraznou úsporu místa v menších místnostech. Zašupovací interiérové dveře jsou stále více populární. A to nejen díky pohodlnému otevírání, ale také variabilitě provedení.

Zašupovací dveře do bytu můžou být vyvedené ve dřevě, průhledném skle s elegantními motivy i prudce mladistvým designem s potiskem. Různé varianty si můžete prohlédnout v naší vzorkové prodejně v Dolanech u Jaroměře. Návštěvu a konzultaci zdarma si lze domluvit i mimo otevírací hodiny. Dveře vám před koupí můžeme odborně zaměřit. Ozvěte se nám nezávazně ohledně ceny dveří či realizace.

Poptat cenovou kalkulaci


Zašupovací dveře od nás znamenají:

  • velkou úsporu místa
  • zboží vystavení ve vzorkové prodejně
  • kvalitní provedení dveří za příjemné ceny
  • záruční i pozáruční servis
  • jednoduché a tiché otevírání
  • bezbariérový průchod
  • možnost zaměření přímo v místě realizace
  • možnost dopravení dveří za poplatek

Zašupovací dveře nevyžadují žádnou úpravu prahu, a tak umožňují bezbariérový pohyb po bytě. Můžete si pořídit zašupovací dveře do koupelny, do předsíně, do obývacího pokoje, zkrátka všude, kde vás napadne. Stejně tak zašupovací dveře napomohou k praktickému a elegantnímu rozdělení interiéru. Na výběr máte ze dvou možností. Buď dveře zašupovací podél stěny, nebo do pouzdra.

Napište si o cenu zašupovacích dveří!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.