Stylovými žaluziemi zamezíte zvědavým očím Vašich sousedů

Nabízíme Vám kvalitní a stylové žaluzie do plastových oken. Žaluzie Vám zajistí dostatečné soukromí a proto se bez nich neobejde téměř žádná domácnost. Ovládaní žaluzií je velice snadné, díky natočení lamel si můžete sami regulovat množství světla dle potřeby. Samozřejmostí je i snadné a rychlé vytažení či stažení žaluzií pomocí řetízku.

Žaluzie do plastových oken můžete vybírat z široké škály barev a provedení přímo v naší vzorkové prodejně s vystavenými vzory či z katalogu. K dispozici máme také fotogalerii s ukázkami našich realizací, kterými se můžete nechat inspirovat. Žaluzie u nás pořídíte za výhodnou cenu!

Nabízíme Vám vypracování předběžné cenové nabídky zdarma. Na základě Vaší poptávky proběhne zaměření, načež proběhne výroba žaluzií na míru. Poté Vám stanovíme konečnou cenu a sestaví se objednávka. Pak už jen zbývá dohodnout datum montáže žaluzií. 

Na vše poskytujeme také záruční i pozáruční servis. Realizace provádíme v Královéhradeckém a Pardubickém kraji a v okolí Trutnova.

V případě dotazů nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám poradíme.

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.