Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Venkovní vchodové dveře kovové

Firma JM Dorm dodává venkovní vchodové dveře kovové. Tento typ dveří je někdy trochu opomíjený kvůli vyšší pořizovací ceně, ale zde uvádíme několik faktů, které jednoznačně hovoří pro tento typ dveří. Dodáváme dva typy kovových dveří: venkovní vchodové dveře hliníkové a venkovní vchodové dveře ocelové.

Venkovní vchodové dveře kovovéVenkovní vchodové dveře kovové - výhody

  • téměř neomezená životnost
  • minimální nároky na údržbu
  • originální design
  • vynikající izolační vlastnosti
  • bezpečnost

Další typy venkovních vchodových dveří

Tyto typy venkovních vchodových dveří najdete v naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře, kde si vybraném modely můžete prohlédnout a poradit se s námi, jaký typ dveří bude pro Váš dům, byt či kancelář vhodný. Mimo vstupních dveří zde najdete také dveře interiérové nebo posuvné.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Poptejte kalkulaci na venkovní vchodové dveře kovové!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.