Venkovní vchodové dveře dřevěné Hradec Králové

Venkovní vchodové dveře dřevěné mají v dnešní době své příznivce, právě díky kvalitě. Dřevěné vstupní dveře vynikají kvalitním zpracováním a ikdyž jejich pořizovací cena může být trochu vyšší. Dodáváme Vám kvalitní venkovní vchodové dveře dřevěné v mnoha typech a provedeních.

Venkovní vchodové dveře dřevěnéVenkovní vchodové dveře dřevěné - výhody

  • tradiční vzhled
  • vynikající izolační vlastnosti

Na co si dát pozor?

Pokud si pořídíte venkovní dřevěné vchodové dveře, měli byste vědět, že tento typ dveří je citlivý na extrémní rozdíly teplot. A to především, pokud je prostor hned za dveřmi vytápěný na pokojovou teplotu a venku klesá teplota k bodu mrazu. Tento rozdíl teplot nebo vlhké prostředí není pro vchodové dřevěné dveře vhodný.

Další typy venkovních vchodových dveří

  • plastové vchodové dveře
  • kovové vchodové dveře

Tyto typy dveří a mnoho dalších modelů, např. interiérových, posuvných nebo protipožárních dveří najdete v naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře, kde se Vám rádi budeme věnovat a s výběrem správného modelů Vám rádi pomůžeme.

Máte dotaz na vchodové dveře dřevěné či jiné typy dveří? Obraťte se na nás!

Napište si o kalkulaci na dřevěné vstupní dveře!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.