Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Venkovní vchodové dveře dřevěné Hradec Králové

Venkovní vchodové dveře dřevěné mají v dnešní době své příznivce, právě díky kvalitě. Dřevěné vstupní dveře vynikají kvalitním zpracováním a ikdyž jejich pořizovací cena může být trochu vyšší. Dodáváme Vám kvalitní venkovní vchodové dveře dřevěné v mnoha typech a provedeních.

Venkovní vchodové dveře dřevěnéVenkovní vchodové dveře dřevěné - výhody

  • tradiční vzhled
  • vynikající izolační vlastnosti

Na co si dát pozor?

Pokud si pořídíte venkovní dřevěné vchodové dveře, měli byste vědět, že tento typ dveří je citlivý na extrémní rozdíly teplot. A to především, pokud je prostor hned za dveřmi vytápěný na pokojovou teplotu a venku klesá teplota k bodu mrazu. Tento rozdíl teplot nebo vlhké prostředí není pro vchodové dřevěné dveře vhodný.

Další typy venkovních vchodových dveří

  • plastové vchodové dveře
  • kovové vchodové dveře

Tyto typy dveří a mnoho dalších modelů, např. interiérových, posuvných nebo protipožárních dveří najdete v naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře, kde se Vám rádi budeme věnovat a s výběrem správného modelů Vám rádi pomůžeme.

Máte dotaz na vchodové dveře dřevěné či jiné typy dveří? Obraťte se na nás!

Napište si o kalkulaci na dřevěné vstupní dveře!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.