Venkovní vchodové dveře s montáží a poradenstvím

JM Dorm má pro vás kvalitní venkovní vchodové dveře v širokém sortimentu za ceny, které vás příjemně překvapí. Barvy a typy uspokojí každého zákazníka. Venkovní vchodové dveře levně vám nabízíme od několika výrobců, jejichž kvalitu máme dlouhodobě ověřenou. Nabízíme i montáž, poradenství, vzorkovou prodejnu a za příplatek možnost dopravy dveří. Ceny dveří a doprovodných prací se odvíjejí od typu a náročnosti montáže. Napište si o konkrétní kalkulaci!

Venkovní vchodové dveře

Proč zvolit bez obav dveře od JM Dormu:

 • veliký výber dveří z katalogů a ve vzorkové prodejně
 • vysoká kvalita za příjemnou cenu
 • 3 typy: dřevěné, plastové, kovové
 • moderní design
 • možnost prohlídky a konzultací i mimo pracovní dobu
 • poradenství osobně, emailem i po telefonu
 • osobní a profesionální přístup k zákazníkovi
 • záruční i pozáruční servis
 • možnost dovozu u nás zakoupeného zboží

  Zjistit cenu vchodových dveří

Všechny tyto typy venkovních vchodových dveří si můžete prohlédnout v naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře. Rádi vám poradíme s výběrem. A to včetně zjištění a doporučení správnosti stavebních otvorů pro montáž. Po domluvě je možná návštěva i mimo pracovní dobu. Nabídky dveří od nás už využily nejen domácnosti, ale také zdravotní zařízení, banky, kanceláře, haly a všemožné další instutuce.

Podívejte se na další druhy dveří, které pro Vás dodáváme. Mimo venkovních vchodových dveří u nás najdete také široký sortiment interiérových dveří standartních i shrnovacích. Pro větší bezpečnost Vám nabízímetaké protipožární vchodové dveře levně. 

Vyberte si typ vchodových dveří:

Napište si o cenu vchodových dveří či montáž!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.