Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Venkovní vchodové dveře s montáží a poradenstvím

JM Dorm má pro vás kvalitní venkovní vchodové dveře v širokém sortimentu za ceny, které vás příjemně překvapí. Barvy a typy uspokojí každého zákazníka. Venkovní vchodové dveře levně vám nabízíme od několika výrobců, jejichž kvalitu máme dlouhodobě ověřenou. Nabízíme i montáž, poradenství, vzorkovou prodejnu a za příplatek možnost dopravy dveří. Ceny dveří a doprovodných prací se odvíjejí od typu a náročnosti montáže. Napište si o konkrétní kalkulaci!

Venkovní vchodové dveře

Proč zvolit bez obav dveře od JM Dormu:

 • veliký výber dveří z katalogů a ve vzorkové prodejně
 • vysoká kvalita za příjemnou cenu
 • 3 typy: dřevěné, plastové, kovové
 • moderní design
 • možnost prohlídky a konzultací i mimo pracovní dobu
 • poradenství osobně, emailem i po telefonu
 • osobní a profesionální přístup k zákazníkovi
 • záruční i pozáruční servis
 • možnost dovozu u nás zakoupeného zboží

  Zjistit cenu vchodových dveří

Všechny tyto typy venkovních vchodových dveří si můžete prohlédnout v naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře. Rádi vám poradíme s výběrem. A to včetně zjištění a doporučení správnosti stavebních otvorů pro montáž. Po domluvě je možná návštěva i mimo pracovní dobu. Nabídky dveří od nás už využily nejen domácnosti, ale také zdravotní zařízení, banky, kanceláře, haly a všemožné další instutuce.

Podívejte se na další druhy dveří, které pro Vás dodáváme. Mimo venkovních vchodových dveří u nás najdete také široký sortiment interiérových dveří standartních i shrnovacích. Pro větší bezpečnost Vám nabízímetaké protipožární vchodové dveře levně. 

Vyberte si typ vchodových dveří:

Napište si o cenu vchodových dveří či montáž!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.