Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Vchodové dveře z Polska ve výprodeji

Vchodové dveře výprodej z PolskaHledáte kvalitní vchodové dveře do vaší domácnosti, na chalupu nebo do firmy a kanceláře za přijatelnou cenu? Možná sháníte levné vchodové dveře z Polska. My vám nabízíme vchodové dveře v mnoha barevných provedeních a typech s moderním nebo nadčasovým designem za rozumné ceny odpovídající kvalitě od našich prověřených dodavatelů. Výběr je jen na vás! Dveře vám přijedeme zdarma zaměřit.

Máte dotaz? Kontaktujte nás! Rádi vám zodpovíme na vaše dotazy, případně poradíme s nákupem. Dle zájmu vám vypracujeme cenovou nabídku, na jejímž základě může proběhnout následující spolupráce.

Výhody pro vchodové dveře od nás

Není potřeba hledat polské vchodové dveře ve výprodeji. Jsme schopni vám zajistit kvalitní vchodové dveře od našich dodavatelů včetně montáže za bezkonkurenční ceny. Před koupí si je můžete prohlédnout v naší vzorkovně. Dveře zdarma zaměříme, čímž se postaráme o správnost a přesnost veškeré montáže. Po montáži po sobě uklízíme.

Kde si můžete vchodové dveře prohlédnout?

Nabídku polský výprodej vchodových dveří u nás nenajdete. Zato si můžete dveře předem prohlédnout a nechat se inspirovat v naší vzorkové prodejně v Dolanech u Jaroměře, kde vám rádi pomůžeme s výběrem vhodného modelu dveří. Také vám zajistíme správnost stavebních otvorů pro montáž.

 Máte dotaz? Kontaktujte násPřijďte ještě dnes a vybírejte z aktuální široké nabídky. S námi se obejdete bez polských vchodových dveří ve výprodeji! Certifikace naší firmy od našeho dodavatele dveří vám garantuje precizně odvedenou práci s možností prodloužené záruky až na 5 let!

Napište si o cenovou kalkulaci na vchodové dveře!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.