Moderní interiérové dveře osvěží vzhled vaší domácnosti

Interiérové dveřeHledáte kvalitní interiérové dveře, které by ve vaší domácnosti vynikly a zároveň by ladily s vnitřním zařízením? U nás můžete vybírat z široké škály provedení a barev. V naší nabídce naleznete kvalitní a moderní interiérové dveře s nadčasovým designem.

U našeho zboží upřednostňujeme jak kvalitu, tak i vzhled a proto se nemusíte rozhodovat, které kritérium zohledníte při pořizování interiérových dveří. V naší nabídce objevíte také levné interiérové dveře.

Interiérové dveře můžete vybírat v naší vzorkové prodejně v Dolanech u Jaroměře, kde si můžete projít všechny vystavené modely interiérových dveří, vzorky obložek, povrchových folií a klik. Vybírat můžete i z aktuálních katalogů výrobců dveří nebo se inspirujte ukázkami našich realizací ve fotogalerii.

Na vše poskytujeme záruční i pozáruční servis. Realizace provádíme v Královéhradeckém a Pardubickém kraji a v okolí TrutnovaNabízíme vám také poradenství zdarma ohledně výběru vhodných dveří a jejich příslušenství.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, s výběrem vám rádi poradíme.

Fotogalerie

Napište si o radu s výběrem dveří!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.