Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Vchodové dveře do bytu Hradec Králové

Vchodové dveře do bytu Hradec KrálovéVaše vchodové dveře do bytu už nevypadají tak pěkně jako dříve? Jste jediní v ulici, kdo ještě nevyměnil staré vchodové dveře za nové? Inspirujte se naší nabídkou a vyberte si kvalitní vchodové dveře do bytu nebo domu, do kanceláře nebo firmy, vchodové panelákové dveře apod. Nabízíme vchodové dveře v mnoha typech a provedeních s moderním a nadčasovým designem.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Kritéria pro výběr vchodových dveří

  • kvalita – námi nabízené vchodove dvere jsou velmi kvalitní, protože jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, aby jejich životnost byla opravdu dlouhá
  • bezpečnost - nabízíme dveře, které nejenom hezky vypadají, ale také jsou bezpečné a mohou ochránit vaše zázemí, velmi bezpečné jsou například hliníkové vchodové dveře
  • vzhled – každé vchodové dveře jsou vstupní branou do vašeho domu či bytu, proto vám nabízíme dveře, které jsou nejen kvalitní, ale také dobře vypadají a jsou vizitkou vaší domácnosti nebo firmy

Vchodové dveře do bytu Hradec KrálovéJaké další dveře nabízíme?

Rádi vám poradíme s výběrem kvalitních a bezpečných vchodových dveří do vašeho soukromí. V naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře najdete vchodové nebo interiérové dveře od mnoha výrobců k prohlédnutí. Poradenství provádíme osobně i po telefonu a pokud bude třeba, rádi se vám budeme věnovat i mimo otevírací dobu. Přijďte k nám a vybererte si své vchodové dveře!

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Poptejte vchodové dveře do bytu pro Hradec Králové!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.