Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Stavební pouzdra JAP

Nabízíme stavební pouzdra JAP, která jsou velmi praktická pro úsporu místa, kterou umožňují. Jedná se o systém pro zásun posuvných dveří do stěny.

Stavební pouzdra JAPKvalitní stavební pouzdra JAP

Stavební pouzdra JAP mají velmi kvalitní zpracování, díky kterému Vám budou bezproblémově sloužit po desetiletí. Pouzdra JAP dodáváme v několika variantách pro jednokřídlé i dvoukřídlé dveře. JAP pouzdra jsou velmi moderní a účelný systém, díky němuž můžete uspořit 1m2 místa. Na první pohled to nevypadá moc, ale v malých místnostech jako je chodba, koupelna nebo WC Vám stavební pouzdro JAP může vyřešit nejeden problém.

Bezbariérový přístup

JAP pouzdro je možné použít i do místností nebo domů, kde je nutný bezbariérový přístup kvůli malým dětem nebo snížené pohyblivosti seniorů.

Stavební poudra JAP je možné kombinovat s interiérovými dveřmi většiny výrobců a jejich montáž je velmi jednoduchá, takže ji zvládne i velmi průměrný kutil.

V naší nabídce najdete také vchodové dveře nebo bezpečnostní a protipožární dveře. Obraťte se na nás a rádi Vám s výběrem pomůžeme. Všechny typy dveří si můžete prohlédnout ve vzorkovně v Dolanech u Jaroměře, kde se Vám budeme ochotně věnovat.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Zaujala Vás nabídka stavebních pouzder JAP? Kontaktujte nás!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.