Stavební pouzdra Eclisse

Stavební pouzdra EclisseSoučástí naší nabídky jsou stavební pouzdra Eclisse, které Vám mohou v domácnosti ušetřit spoustu místa. Stavební pouzdro Eclisse je možné namontovat v mnoha variantách, například pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře.

Pouzdra Eclisse nabízejí ideální řešení do malých prostor v domě, jako je koupelna, chodba nebo WC. V dvoukřídlé variantě umožňují dodat prostoru velmi široký průchod bez zbytečných překážek. Díky tomuto systému tak můžete udělat průchod mezi kuchyní a obývákem nebo jídelnou. Pouzdra Eclisse Vám také mohou zpříjemnit vstup do obývací místnosti, například z chodby. 

Podívejte se na naši nabídku interiérových dveří a vybírejte, které by se Vám do Vašeho interiéru hodily. Můžete se také inspirovat bohatým sortimentem vchodových dveří nebo bezpečnostních protipožárních dveří.

Navštivte nás v naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře, kde se Vám budeme ochotně věnovat a rádi s Vámi vybereme vhodný typ dveří do Vaší domácnosti.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Zaujala Vás nabídka stavebních pouzder Eclisse? Kontaktujte nás!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.