Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Stavební pouzdra Eclisse

Stavební pouzdra EclisseSoučástí naší nabídky jsou stavební pouzdra Eclisse, které Vám mohou v domácnosti ušetřit spoustu místa. Stavební pouzdro Eclisse je možné namontovat v mnoha variantách, například pro jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře.

Pouzdra Eclisse nabízejí ideální řešení do malých prostor v domě, jako je koupelna, chodba nebo WC. V dvoukřídlé variantě umožňují dodat prostoru velmi široký průchod bez zbytečných překážek. Díky tomuto systému tak můžete udělat průchod mezi kuchyní a obývákem nebo jídelnou. Pouzdra Eclisse Vám také mohou zpříjemnit vstup do obývací místnosti, například z chodby. 

Podívejte se na naši nabídku interiérových dveří a vybírejte, které by se Vám do Vašeho interiéru hodily. Můžete se také inspirovat bohatým sortimentem vchodových dveří nebo bezpečnostních protipožárních dveří.

Navštivte nás v naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře, kde se Vám budeme ochotně věnovat a rádi s Vámi vybereme vhodný typ dveří do Vaší domácnosti.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Zaujala Vás nabídka stavebních pouzder Eclisse? Kontaktujte nás!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.