Sortiment

markyzy-venkovni.jpgŠiroká nabídka modelů interiérových, vchodových, bezpečnostních a protipožárních dveří. Včetně realizace a obložkové zárubně bez bourání. Plastová a dřevěná okna vám zdarma zaměříme a vypracujeme nezávaznou cenovou nabídku. Dodáváme a montujeme pouzdra jap, stavební pouzdra Eclisse.

venkovní roletyDále nabízíme různé technické úpravy a rozměry markýz, žaluzií a rolet včetně plisé, Velux rolet a žaluzií venkovních, sekční a rololovací garážová vrata pro individiuální požadavky zákazníka a okenní i dveřní sítě proti hmyzu, které často nevyžadují jakékoliv zásahy do rámu okna. Věříme, že v našem sortimentu zboží si vyberete.

Kontaktní formulář

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.