Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Venkovní rolety proti slunci se zaměřením a kalkulkací zdarma

Věděli jste, že venkovní rolety proti slunci dokáží nejen dokonale zatemnit místnost, ale také zásadně zmírnit ztráty tepla při mrazech a silném větru?

V naší nabídce naleznete venkovní roletyokenní rolety, předokenní rolety na střešní okno, zkrátka všechny zatemňovací rolety, které zabrání průchodu ostrého slunce či hluku do vašeho domu, úniku tepla ven a chrání také váš majetek. Provádíme i zaměření zdarma a profesionální montáž se samozřejmým závěrečným úklidem.

Nezávazně poptat předokenní rolety

Zjistit cenu venkovních rolet

Proč si pořídit venkovní rolety s námi

 • vzorkovna v Dolanech u Jaroměře
 • cenová nabídka a zaměření zdarma
 • otvírací doba po dohodě i mimo pracovní dobu
 • důraz na vysokou kvalitu produktů
 • poradenství osobně i po telefonu zdarma
 • osobní a profesionální přístup k zákazníkovi
 • záruční i pozáruční servis
 • možnost dovozu zboží

Venkovní rolety usnadní život i vám

Venkovní rolety jsou praktickou součástí života stále větší části lidí. Aby taky ne. Představte si, že jedete třeba na dovolenou. Budete vše v domě uklízet z dohledu, aby náhodou nová televize nebo klimatizace nelákali zloděje dovnitř? Ne. Zatáhnete okenní rolety a máte po starostech.
Chcete se večer uchránit před zvědavými pohledy zvenčí, ale vaše závěsy už na to nestačí a žaluzie začínají odstávat? Rolety vám vytvoří přesně tolik soukromí, kolik jim dovolíte.
Je venku sychravo, že se vám na to ani nechce dívat, a vytopit dům na snesitelnou teplotu trvá déle než obvykle? Zatažením venkovních rolet zlepšíte tepelné vlastnosti domu a v jejich přítmí si můžete pustit třeba dokument prozářený tropickým sluncem a aurově modrou vodou.


Možnosti ovládání venkovních rolet:

 • ruční šňůrové, popruhové
 • ruční na pružinu a zámek nebo západku
 • motor + spínač
 • motor + dálkové ovládání

Napište si o cenovou kalkulaci na venkovní rolety!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.