Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Protipožární dveře a bezpečnostní dveře Hradec Králové

Bezpečnostní dveřeExistuje nespočet způsobů, jak můžeme ochránit svoje zdraví a majetek. I ve svém domově se chceme cítit bezpečně. A co pro to můžeme udělat? Jednou z možností jsou bezpečnostní a protipožární dveře.

Máte dotaz? Kontaktujte nás! Rádi vám také vytvoříme nezávaznou kalkulaci.

Bezpečnost na prvním místě

Bezpečnostní dveře bychom měli vybírat podle toho, jak moc nás mohou ochránit před nezvanými návštěvami. Nekteré prvky se dají na dveře namontovat dodatečně, některé jsou už součástí bezpečnostních dveří.

Jaké bezpečnostní prvky musí Vaše dveře mít?

Kvalitní bezpečnostní dveře jsou opatřeny bezpečnostními zámky, které odradí zloděje před vniknutím do Vašeho domova, protože jim dá velké úsilí, aby se k Vám dostali. Dalším prvkem je ocelová konstrukce, která je vsazena přímo do dveří nebo bezpečnostní panty, které brání ve vypáčení dveří a vniknutí dovnitř bytu.

Doplňková ochrana pro bezpečnostní dveře do bytu

Bezpečnostní dveře můžeme doplnit o další prvky pro Vaši bezpečnost - kukátka, bezpečnostní kliky, přídavné zámky, bezpečnostní řetízky, atd. Tyto prvky Vám pomohou zvýšit ochranu Vašeho majetku.

Ochrana proti nezvaným plamenům

Protipožární dveře plní také funkci bezpečnostní, protože jsou vyrobeny ze speciálních materiálů. Ochrání Vás a Vaši domácnost od kouře a plamenů, které by jinak mohli poškodit Váš majetek a nebo Vám ublížit na zdraví.

Protipožární dveře

Bezpečnostní dveře do panelového bytu

Bezpečnostní dveře do paneláku je nejlepší investice, kterou můžete udělat, protože nikdy nevíte, kdo si k Vám troufne přijít na nezvanou návštěvu nebo u koho z Vašich sousedů začne z ničeho nic hořet a Váš majetek a zdraví bude v ohrožení.
V naší nabídce najdete jak bezpečnostní dveře pro panelák či bytový dům, tak i pro Váš rodinný dům.

V naší nabídce naleznete i další sortiment interiérových nebo vchodových dveří. Pokud si budete chtít dveře prohlédnout nebo se s výběrem poradit, navštivte nás v naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře, kde se Vám budeme ochotně věnovat.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Napište si o kalkulaci bezpečnostních dveří!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.