Posuvné dveře zmodernizují interiér vašeho domova

posuvné dveře

Chcete ušetřit prostor v předsíni nebo zvětšit místo na hraní pro vaše děti v malém dětském pokojíčku? Máme pro vás několik jednoduchých řešení v podobě posuvných dveří, které si můžete naživo prohlédnout v naší vzorkové prodejně u Jaroměře.


Proč si zařídit posuvné dveře s námi

 • můžete navštívit naši vzorkovou prodejnu u Jaroměře
 • zajistíme pro vás dveře za příjemnou cenu v ověřené kvalitě
 • máte k dispozici vždy moderní design výrobků
 • otevírací dobu vám po dohodě můžeme přizpůsobit
 • jako stálý klient budete mít osobní i telefonické konzultace zdarma
 • očekávejte osobní a profesionální přístup k vám
 • s námi budete mít zajištěn i záruční a pozáruční servis
 • zajistíme vám dovoz u nás zakoupených výrobků
 • při montážích po sobě uklízíme
 • při větší nebo pravidelné spolupráci dáváme množstevní slevy

Napište si o zaměření posuvných dveří

posuvné dveře

Posuvné dveře od nás včetně servisu

Designové posuvné dveře, u nichž je kladen vysoký důraz na kvalitu a bezpečnost, můžete vybírat z rozmanité škály odstínů, provedení dřeva, typů prosklení, kování, atd., a to za rozumné ceny! Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis a v případě nákupu více kusů z našeho sortimentu Vám nabízíme výhodné množstevní slevy!


posuvné dveřeProč zvolit právě designové posuvné dveře?

 • uspoříte pěkný kus místa
 • vždycky otevřete jednoduše a potichu
 • opticky oddělíte místnost 
 • automaticky máte bezbariérový vstup
 • zachováte komunikační zóny v bytě
 • dokonale je sladíte s interiérem díky bohaté nabídce provedení
 • pořídíte do interiéru zajímavý a moderní prvek

Máte dotaz? Kontaktujte nás!


Posuvné dveře horní vedení

Posuvné dveře do bytu si můžete vybrat z široké nabídky v různých barevných provedeních a typech. V současnosti se jedná o velmi oblíbený způsob otevírání dveří a jsou vhodné do všech míst s omezeným prostorem pro pohyb dveří.

Obrovský hit posuvných dveří

Šoupací dveře do bytu zažívají v posledních letech obrovský boom. Nabízejí účelné i estetické řešení pro rozdělení vašeho interiéru. Elegantním způsobem vám pomohou oddělit např. jídelnu od obývajího pokoje nebo naopak ušetří místo v malé koupelně. Navíc posuvné dveře ani shrnovací dveře netvoří na podlaze žádnou překážku, jsou bezbariérové a proto jsou vhodné i pro rodiny s dětmi, seniory se sníženou pohyblivostí či handicapované osoby.

Kterou variantu pro posuvné dveře si vyberete vy?

 • posuvné dveře horní vedení na stěnu
 • posuvné dveře do stavebního pouzdra

Dveře jsou vyráběny v různých barevných provedeních a typech,  podle prostoru, do kterého chcete dveře použít. V nabídce  najdete například skleněné posuvné dveře nebo také dřevěné.  Posuvné skleněné dveře se dají kombinovat rovněž s různými  druhy světlíků nebo nadsvětlíků.

Napište si o kalkulaci zašupovacích dveří


posuvné dveřeShrnovací dveře do bytu

Pokud chcete prostor ve vašem bytě opticky oddělit a ještě vytvořit praktický dekorační prvek, který bude zdobit váš byt, vyberte si shrnovací dveře do bytu. Taktéž jako posuvné dveře s horním vedením pomohou k úspoře místa ve vaší domácnosti, ale nejsou tak finančně nákladné. Jsou lehce ovladatelné a vyrábí se v provedení plastovém, koženkovém a dřevěném, a to vždy v celé řadě barevných odstínů. Na rozdíl od klasických křídlových dveří nehrozí, že by se vám shrnovací dveře do bytu zavřely samy ani průvanem

Ještě stále přemýšlíte, jestli jsou shrnovací dveře do bytu nebo posuvné dveře horní vedení tou správnou volbou pro vás? Inspirujte se našemi realizacemi, případně se nebojte na nás obrátit, rádi vám poradíme!

Posuvné dveře s horním vedením nebo shrnovací dveře do bytu vám namontujeme v Hradci Králové, ale i v dalších místech ČR. Stačí jen zavolat a rádi vám pomůžeme s výběrem těch správných dveří pro vás!

Dodáváme také další typy dveří, např. standartní interiérové dveře, dveře vchodové nebo bezpečnostní a protipožární dveře.

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Napište si o cenu nebo zaměření posuvných dveří!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.