Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Žaluzie plisé

Víte, co je na plisé žaluziích nejskvělejší? Vy je totiž můžete nastavovat, jak potřebujete, ze všech stran! Shora dolů, zespoda nahoru, na prostředek nebo třeba každé úplně jinak. To vám vyřeší nejen všechna úskalí zastínění interiéru před sluncem, ale také dokáže vytvořit originální dekorační prvek.

Žaluzie Plisé je skládaná látková žaluzie, která zútulní váš interiér a zastíní místnost. Vybrat si můžete látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla.

Nezávazně poptat

Také si prohlédněte naše realizace.

plisé plisé
Interiérové plisé s pohyblivým horním a dolním profilem, možnost stažení nahoru, dolů, na střed, s boční ocelovou strunou
žaluzie žaluzie
Interiérové plisé do atypických oken
 atypické plisé  plisé žaluzie
Zastínění trojúhelníkového okna plisé Plisé do střešního okna
 žaluzie plisé  žaluzie plisé
Interiérové plisé, montáž na strop zimní zahrady, látka zastiňující

Netrapte se ostrým sluncem, napište si o nabídku na plisé!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.