Žaluzie plisé

Víte, co je na plisé žaluziích nejskvělejší? Vy je totiž můžete nastavovat, jak potřebujete, ze všech stran! Shora dolů, zespoda nahoru, na prostředek nebo třeba každé úplně jinak. To vám vyřeší nejen všechna úskalí zastínění interiéru před sluncem, ale také dokáže vytvořit originální dekorační prvek.

Žaluzie Plisé je skládaná látková žaluzie, která zútulní váš interiér a zastíní místnost. Vybrat si můžete látky s různým stupněm propustnosti světla, látky zatemňující, s napařovanou hliníkovou vrstvou, která eliminuje sílu tepelného záření nebo látky s perleťovými nátěry s vysokým stupněm odrazu světla.

Nezávazně poptat

Také si prohlédněte naše realizace.

plisé plisé
Interiérové plisé s pohyblivým horním a dolním profilem, možnost stažení nahoru, dolů, na střed, s boční ocelovou strunou
žaluzie žaluzie
Interiérové plisé do atypických oken
 atypické plisé  plisé žaluzie
Zastínění trojúhelníkového okna plisé Plisé do střešního okna
 žaluzie plisé  žaluzie plisé
Interiérové plisé, montáž na strop zimní zahrady, látka zastiňující

Netrapte se ostrým sluncem, napište si o nabídku na plisé!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.