Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Ušetřete si námahu a úklid s obložkovými zárubněmi bez bourání

Obložkové zárubně bez bourání - to je způsob, jak bez zbytečného nepořádku dát domovu atraktivní vzhled. Ano, obložkové zárubně jsou totiž oproti kovovým mnohem snazší na instalaci a navíc si můžete vybrat ze široké škály odstínů a typů tak, aby dokonale ladily k vašim dveřím i ostatnímu zařízení domu či bytu. A vybrat si je můžete třeba u nás. Dodáme vám obložkové zárubně včetně montáže a s možností návštěvy naší vzorkové prodejny v Dolanech u Jaroměře.

Napište si nezávazně o cenu

Obložkové zárubně bez bourání‌Výhody obložkových zárubní:

  • montáž bez bourání a bez prachu
  • finanční i časová úspora
  • skvělé řešení pro obložení nevzhledných starých kovových zárubní
  • vhodné na všechny typy kovových zárubní a zdi
  • dokonalé sladění s interiérem díky široké škále provedení
  • velký výběr materiálového a barevného provedení obložkových zárubní
  • skvělé těsnění dveří
  • lepší zvuková izolace 
  • snadná opravitelnost zárubně


Napište si o ceník obložkové zárubně


Designové obložkové zárubně a dveře

Dveře a dveřní obložky jsou výrazným prvkem v každém interiéru. Proto není divu, že nám staré dveře s kovovými zárubněmi moc krásy už neudělají. V naší nabídce naleznete kvalitní a levné obložky interiérových dveří. Díky bohaté nabídce a široké škále provedení si u nás určitě vyberete dveře se zárubní levné přesně podle Vašich představ.

Co jsou obložkové zárubně OKZ?

Obložkové zárubně bez bouráníObložková zárubeň OKZ je speciální systém zárubní, které se montují na již existující kovové zárubně. Tento systém lze použít do jakékoliv zdi - na sádrokarton, cihlu nebo panelovou konstrukci. Tyto obložky dveří vám umožní vybrat jakýkoliv typ dveří a zároveň díky nim můžete změnit směr otevírání nových dveří.

 Montáž obložkových zárubní

Obložkové zárubně bez bourání lze namontovat jednoduše. I přesto však doporučujeme odbornou montáž autorizovaného prodejce. Ušetříte si tak případné komplikace, pokud se vám obložky nepovede správně namontovat.

Napište si o ceník obložkové zárubně! Nabízíme vám poradenství a zaměření zdarmavypracování nezávazné cenové nabídky!

Napište si o cenu obložkové zárubně bez bourání!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.