Ušetřete si námahu a úklid s obložkovými zárubněmi bez bourání

Jak bez zbytečného nepořádku dát domovu atraktivní vzhled? Ano, obložkové zárubně jsou oproti kovovým mnohem snazší na instalaci a navíc si můžete vybrat ze široké škály odstínů a typů tak, aby dokonale ladily k vašim dveřím i ostatnímu zařízení domu či bytu. A vybrat si je můžete třeba u nás. Dodáme vám obložkové zárubně včetně montáže a s možností návštěvy naší vzorkové prodejny v Dolanech u Jaroměře.

Napište si nezávazně o cenu

Obložkové zárubně bez bourání‌Výhody obložkových zárubní:

  • montáž bez bourání a bez prachu
  • finanční i časová úspora
  • skvělé řešení pro obložení nevzhledných starých kovových zárubní
  • vhodné na všechny typy kovových zárubní a zdi
  • dokonalé sladění s interiérem díky široké škále provedení
  • velký výběr materiálového a barevného provedení obložkových zárubní
  • skvělé těsnění dveří
  • lepší zvuková izolace 
  • snadná opravitelnost zárubně


Napište si o ceník obložkové zárubně


Designové obložkové zárubně a dveře

Dveře a dveřní obložky jsou výrazným prvkem v každém interiéru. Proto není divu, že nám staré dveře s kovovými zárubněmi moc krásy už neudělají. V naší nabídce naleznete kvalitní a levné obložky interiérových dveří. Díky bohaté nabídce a široké škále provedení si u nás určitě vyberete dveře se zárubní levné přesně podle vašich představ.

Co jsou obložkové zárubně OKZ?

Obložková zárubeň OKZ je speciální systém zárubní, které se montují na již existující kovové zárubně. Tento systém lze použít do jakékoliv zdi - na sádrokarton, cihlu nebo panelovou konstrukci. Tyto obložky dveří vám umožní vybrat jakýkoliv typ dveří a zároveň díky nim můžete změnit směr otevírání nových dveří.

 Montáž obložkových zárubní

Obložkové zárubně bez bourání lze namontovat jednoduše. I přesto však doporučujeme odbornou montáž autorizovaného prodejce. Ušetříte si tak případné komplikace, pokud se vám obložky nepovede správně namontovat.

Napište si o ceník obložkové zárubně! Nabízíme vám poradenství a zaměření zdarmavypracování nezávazné cenové nabídky!

Napište si o cenu obložkové zárubně bez bourání!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.