Markýzy na terasu z odolných materiálů

Chladivý stín vám ve slunečných dnech přinesou kvalitní markýzy od nás. Pořiďte si markýzy na terasu, balkón, nad chodník nebo na zahradu za rozumné ceny! Při výběru dodavatelů dbáme na na kvalitu provedení a materiálu, který musí odolávat venkovním vlivům, jak jsou vlhkost nebo intenzivní sluneční záření.

Na výběr máte také z více typů složení. Například díky kazetám je markýza na balkon v zatažené poloze chráněná před nepříznivými vlivy vnějšího prostředí. Kazetová markýza na balkon či terasu tak lze podle potřeby libovolně zasouvat nebo vysouvat. Některé markýzy lze obsluhovat pomocí motorového návinu. Raritou dnes není už ani praktické čidlo počasí.

Nezávazně získat cenu markýzy

Proč realizovat venkovní markýzy s námi

  • Vzorková prodejna v Dolanech u Jaroměře
  • Vysoká kvalita a bezpečnost produktů
  • Moderní design
  • Rozumné ceny
  • Poradenství
  • Osobní a profesionální přístup k zákazníkovi
  • Záruční i pozáruční servis
  • Možnost dovozu markýz

Vyberte si z moderních markýz v naší bohaté nabídce, zahrnující venkovní markýzy, kazetové markýzy a výsuvné kazetové markýzy. Inspirovat vás mohou třeba naše realizace. Podívejte se, jaké markýzy si vybrali naši spokojení zákazníci!

Nezávazně vyžádat cenu markýz

Vše vám rádi odborně namontujeme, ať už si vyberete venkovní markýzy, kazetové markýzy nebo výsuvné markýzy kazetové.

Nejoblíbenější markýzy

Neváhejte a napište si o ceny venkovních markýz!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.