Levné interiérové dveře

Interiérové dveře levněSháníte levné interiérové dveře? Máme pro vás nabídku na nejlevnější interiérové dveře, které Vám nabízíme v mnoha typech a provedeních. Levné dveře vnitřní mají stále zachovanou svoji kvalitu a doplňují ráz každého domova, proto vzhled je pro interiérové dveře hodně důležitý.

Máte dotaz? Kontaktujte nás! Nezávazně vám vytvoříme nabídku na míru.

Interiérové dveře výprodej

Firma JM Dorm spolupracuje s několika českými i polskými firmami, které vyrábějí interiérové dveře levně. Tyto levné dveře interiérové mají nadčasový design, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a cena je mnohdy nižší než u ostatních dodavatelů. Nabízíme také interiérové dveře SAPELI.
Výběr je jen na vás!


Interiérové dveře levněMimo interiérových dveří Vám nabízíme:

Můžete také využít naší výhodné nabídky a pořídit vchodové dveře ve výprodeji za zlomek ceny. 

Kompletní nabídku vám rádi představíme v naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře, kde se vám budeme rádi věnovat a vybereme s vámi vhodný typ dveří. 

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Poptejte u nás nejlevnější interiérové dveře!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.