Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Levné interiérové dveře

Interiérové dveře levněSháníte levné interiérové dveře? Máme pro vás nabídku na nejlevnější interiérové dveře, které Vám nabízíme v mnoha typech a provedeních. Levné dveře vnitřní mají stále zachovanou svoji kvalitu a doplňují ráz každého domova, proto vzhled je pro interiérové dveře hodně důležitý.

Máte dotaz? Kontaktujte nás! Nezávazně vám vytvoříme nabídku na míru.

Interiérové dveře výprodej

Firma JM Dorm spolupracuje s několika českými i polskými firmami, které vyrábějí interiérové dveře levně. Tyto levné dveře interiérové mají nadčasový design, jsou vyrobeny z kvalitních materiálů a cena je mnohdy nižší než u ostatních dodavatelů. Nabízíme také interiérové dveře SAPELI.
Výběr je jen na vás!


Interiérové dveře levněMimo interiérových dveří Vám nabízíme:

Můžete také využít naší výhodné nabídky a pořídit vchodové dveře ve výprodeji za zlomek ceny. 

Kompletní nabídku vám rádi představíme v naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře, kde se vám budeme rádi věnovat a vybereme s vámi vhodný typ dveří. 

Máte dotaz? Kontaktujte nás!

Poptejte u nás nejlevnější interiérové dveře!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.