Krásné interiérové dveře rozjasní každou místnost ve vašem domově

Interiérové dveře Hradec KrálovéInteriérové dveře a zárubně jsou výrazným elementem každé místnosti, proto byste jejich výběr neměli podcenit. Pokud vybíráte interiérové dveře a zárubně, které jsou moderní a zároveň kvalitní, pak si u nás určitě vyberete!

Nabízíme široký sortiment interiérových dveří, ze kterého si můžete vybírat interiérové dveře a zárubně do vašeho bytu, domu či kanceláře přesně podle vašich představ. 
Napište si o cenovou nabídku

Podle čeho vybírat nové interiérové dveře?

Vzhled a kvalita jsou u nás na prvním místě. Proto v naší nabídce naleznete kvalitní dveře od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Už se tak nemusíte rozhodovat, které z těchto důležitých kritérií upřednostníte při výběru dveří. Vybírat tak můžete nejen z různých povrchových úprav, ale také z bohaté škály designů, dekorů, barev, kování či prosklení dveří. Ať už vyberete krásné interiérové dveře z masivu nebo designové dveře s prosklením, garantujeme vám spokojenost s každým naším produktem. 

Jsme tu pro vás, abychom vám poradili, které dveře a zárubně se budou hodit do vašeho domova či firmy a dodají tak interiéru dokonalý vzhled a harmonii! 

Zajímá vás naše nabídka interiérových dveří nebo potřebujete ohledně výběru poradit? Napište nám!

Interiérové dveře Hradec Králové

Kam se interiérové dveře Hradec Králové hodí?

  • dům či byt
  • kancelář nebo firma
  • hala
  • banka
  • zdravotnické zařízení


Nabízíme poradenství při výběru interiérových dveří buď na naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře, kde si můžete prohlédnout vystavené vzorky interiérových nebo vchodových dveří, obložek, povrchových folií a klik, nebo z aktuálních katalogů výrobců dveří. Můžete také využít akční nabídky a vchodové dveře zakoupit za zvýhodněnou cenu. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného modelu dveří. Součástí poradenství je také zjištění a doporučení správnosti stavebních otvorů pro montáž.

Máte dotazy ohledně dveří? Nebojte se nás oslovit, od toho tu pro vás jsme!

Napište si o cenu interiérových dveří do Hradce Králové!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.