Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Krásné interiérové dveře rozjasní každou místnost ve vašem domově

Interiérové dveře Hradec KrálovéInteriérové dveře a zárubně jsou výrazným elementem každé místnosti, proto byste jejich výběr neměli podcenit. Pokud vybíráte interiérové dveře a zárubně, které jsou moderní a zároveň kvalitní, pak si u nás určitě vyberete!

Nabízíme široký sortiment interiérových dveří, ze kterého si můžete vybírat interiérové dveře a zárubně do vašeho bytu, domu či kanceláře přesně podle vašich představ. 
Napište si o cenovou nabídku

Podle čeho vybírat nové interiérové dveře?

Vzhled a kvalita jsou u nás na prvním místě. Proto v naší nabídce naleznete kvalitní dveře od renomovaných výrobců za skvělé ceny. Už se tak nemusíte rozhodovat, které z těchto důležitých kritérií upřednostníte při výběru dveří. Vybírat tak můžete nejen z různých povrchových úprav, ale také z bohaté škály designů, dekorů, barev, kování či prosklení dveří. Ať už vyberete krásné interiérové dveře z masivu nebo designové dveře s prosklením, garantujeme vám spokojenost s každým naším produktem. 

Jsme tu pro vás, abychom vám poradili, které dveře a zárubně se budou hodit do vašeho domova či firmy a dodají tak interiéru dokonalý vzhled a harmonii! 

Zajímá vás naše nabídka interiérových dveří nebo potřebujete ohledně výběru poradit? Napište nám!

Interiérové dveře Hradec Králové

Kam se interiérové dveře Hradec Králové hodí?

  • dům či byt
  • kancelář nebo firma
  • hala
  • banka
  • zdravotnické zařízení


Nabízíme poradenství při výběru interiérových dveří buď na naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře, kde si můžete prohlédnout vystavené vzorky interiérových nebo vchodových dveří, obložek, povrchových folií a klik, nebo z aktuálních katalogů výrobců dveří. Můžete také využít akční nabídky a vchodové dveře zakoupit za zvýhodněnou cenu. Rádi vám poradíme s výběrem vhodného modelu dveří. Součástí poradenství je také zjištění a doporučení správnosti stavebních otvorů pro montáž.

Máte dotazy ohledně dveří? Nebojte se nás oslovit, od toho tu pro vás jsme!

Napište si o cenu interiérových dveří do Hradce Králové!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.