Dveře PORTA DOORS

dveře Porta DoorsKvalitní výrobce dveří a zárubní Porta Doors nabízí vysokou kvalitu svých výrobků při zachování příznivých cen. Při výrobě produktů používá výhradně materiály, které jsou příznivé pro ekosystém a které nakupují od renomovaných světových výrobců. 

V naší vzorkové prodejně můžete vybírat z velkého sortimentu vstupních i interiérových dveří značky Porta Doors. Dveře zaměřujeme i odborně montujeme.

Katalog ke stažení

Stáhněte si aktuální katalog dveří Porta Doors pro rok 2019!

Certifikát Porta Doors

Vlastníme Certifikát Autorizovaná montážní firma č. 1086, který jsme získali přímo u výrobce dveří firmy Porta Doors v Elku a Suwalkách. Tímto certifikátem výrobce potvrzuje naši odbornost pro správnou montáž a prodloužení záruky až na 5 let!

Soubory ke stažení

Napište si o cenovou nabídku dveří Porta Doors!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.