Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Dveře POL-SKONE

Dveře POL-SKONENabízíme vám kvalitní dveře od polského výrobce POL-SKONE. V naší nabídce najdete klasické i moderní vzory, které uspokojí vkus i velmi náročného zákazníka.

Interiérové dveře POL-SKONE najdete v naší vzorkovně v Dolanech u Jaroměře. Zde se vám budeme rádi věnovat a pomůžeme vám s výběrem toho správného modelu dveří. Kontaktujte nás také pro nezávaznou kalkulaci či zaměření!

Podívejte se na katalog dveří POL-SKONE!

Soubory ke stažení

Napište si o cenovou nabídku dveří POL-SKONE!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.