Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Kvalitní dveře a zárubně od předních výrobců

vnitřní dveře sapeli

Prodáváme a montujeme dveře a zárubně od renomovaných evropských výrobců ERKADOPorta Doors, DRE, VERTE, INVADO, SAPELI, MAR-TOM, DALLAS, DERPAL, skleněné BIM Bohemia.

Máte dotaz na dveře a zárubněKontaktujte nás!

Jaké typy dveří nabízíme?

Zákazník má na výběr z velkého počtu modelů dveří, povrchových syntetických a PVC folií, CPL laminátů, ale i přírodních dýh. Na vnitřní výplň dveří lze použít plástev medu, vrtanou, nebo plnou dřevotřísku. Vybírat lze až ze 17 druhů skel. Dveře můžeme nabídnout v několika výrobních rozměrových normách, případně atyp na tzv. Kontrakt. Všechny modely interiérových dveří lze objednat také jako posuvné do kazety ve stěně, nebo jako nástěnné s klasickým, nebo elegantním aluminiovým posuvným systémem, tzv. zašupovací dveře do bytu. V případě malého prostoru lze použít dveře lomené symetrické bez kliky, nebo asymetrické s klikou a zámkem. Další možností jsou technické dveře a to: akustické 27, 32, 42 dB, protipožární dveře El 30 a El 60 i v kovovém provedení, aqua, kovové a nerezové, vchodové dveře do bytu a bezpečnostní dveře.

Co se týká obložek a zárubní, máme v nabídce až 20 modelů a variant pro různé použití. Nemusíte se bát, naše realizace zahrnuje obložkové zárubně bez bourání. Dveře a zárubně tak budete mít brzy pevně na místě bez zbytečného nepořádku a dřiny.

Máte dotaz?

Pokud máte dotaz nebo si chcete dveře objednat, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře!

Také si prohlédněte naše realizace.

Certifikát PORTA DOORS

Certifikát PORTA DOORS:

Vlastníme Certifikát Autorizovaná montážní firma č. 1086,
který jsme získali přímo u výrobce dveří firmy Porta Doors
v Elku a Suwalkách. Tím výrobce zaručuje správnou montáž
a prodloužení záruky až na 5 let!

Napište si o cenovou nabídku nebo zaměření dveří!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.