Dveře s prodlouženou zárukou až 5 let a 4+1 dveře zdarma

Kvalitní dveře pro váš domov i kancelář seženete v Dolanech u Jaroměře.

Prodáváme a montujeme dveře a zárubně od renomovaných evropských výrobců. Dveře vám před objednáním rádi zdarma zaměříme a v případě zájmu také dovezeme a odborně namontujeme. Závěrečný úklid je samozřejmostí.

Letos můžete navíc využít akcí 4+1 dveře zdarma u vybraných dveří Erkado a prodlouženou záruku 5 let na dveře Verte. Dveře si můžete pohodlně vybrat prostřednictvím katalogů našich výrobců. K dispozici je vám také náš showroom v Dolanech u Jaroměře (mapa), kde vám budeme při ruce s výběrem.

Zjistěte předběžnou cenu dveří a montáže!

Nezávazná cenová kalkulace

 

Jaké typy dveří nabízíme?


Zákazník má na výběr z velkého počtu modelů dveří, povrchových syntetických a PVC folií, CPL laminátů, ale i přírodních dýh. Na vnitřní výplň dveří lze použít plástev medu, vrtanou nebo plnou dřevotřísku.

Vybírat lze až ze 17 druhů skel. Dveře můžeme nabídnout v několika výrobních rozměrových normách, případně atyp na tzv. Kontrakt. Všechny modely interiérových dveří lze objednat také jako posuvné do kazety ve stěně, nebo jako nástěnné s klasickým, nebo elegantním aluminiovým posuvným systémem, tzv. zašupovací dveře do bytu.

V případě malého prostoru lze použít dveře lomené symetrické bez kliky, nebo asymetrické s klikou a zámkem. Další možností jsou technické dveře a to: akustické 27, 32, 42 dB, protipožární dveře El 30 a El 60 i v kovovém provedení, aqua, kovové a nerezové, vchodové dveře do bytu a bezpečnostní dveře.

Máme v nabídce až 20 modelů a variant obložek a zárubní pro různé použití. Naše realizace zahrnuje také obložkové zárubně bez bourání. Dveře a zárubně tak můžete mít brzy pevně na místě bez zbytečného nepořádku a dřiny.


Katalogy dveří ke stažení

  • ERKADO - moderní, spolehlivé a bezpečné dveře od firmy se 40letou tradicí
  • Porta Doors - dveře snoubící kvalitu s příznivou cenou a zárukou až 5 let
  • DRE - výrobce s opravdu širokou škálou variant dveří a příslušenství za ruzumnou cenu
  • VERTE - výrobce dveří s 5letou působností na trhu s důrazem na moderní design
  • INVADO - kvalitní polský výrobce dveří ve velmi moderním stylu s 20 léty zkušeností
  • MAR-TOM - kvalitní interiérové a venkovní dveře za příjemné ceny

Napište si o cenovou nabídku nebo zaměření dveří!

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Milan Uher
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Montujeme obložky zárubní OKZ

22.3.2019

Systém obložkových zárubní ocení všichni ti, kdo již mají ve zdech zárubně kovové. Obložky OKZ zajistí nejen nový moderní vzhled, ale také pomohou jednoduše změnit směr otevírání dveří! To vše navíc bez nepořádku a bourání. Podívejte se, co vše vám nabízíme.

Připravte se na slunce s kvalitní stínicí technikou!

13.2.2019

Slunečné dny se blíží a než se nadějete, bude čas oprášit zahradní posezení. Slunce vystoupá výš a bude vám déle svítit do oken. Kdo by se na teplé období roku netěšil? Přesto je dobré mít připravené i místo pro odpočinek ve stínu a dostatečně zatemňující rolety na okna.

Světlo i stín zároveň, to je plisé

25.4.2018

Díky plisé žaluziím si sami určíte, kolik slunce nebo pohledů si chcete do domu pustit. Plisé žaluzie na rozdíl od žaluzií klasických můžete nastavovat ze všech stran. To znamená, že když chcete zároveň soukromí i sluníčko, vytáhnete si plisé do úrovně své postavy a vrchní část okna necháte průchozí paprskům. Můžete si také udělat stínění na prostředku okna, aby vás slunce neoslňovalo jen v určité úrovni, třeba u pracovního stolu.