Jaroslava Uherová

723 762 150    info@dvere-zaluzie.cz

Kvalitní dveře a zárubně od předních výrobců

vnitřní dveře sapeli

Prodáváme a montujeme dveře a zárubně od renomovaných evropských výrobců Porta Doors, DRE, VERTE, INVADO, SAPELI, POL-SKONE, MAR-TOM, DALLAS, DERPAL, skleněné BIM Bohemia.

Máte dotaz na dveře a zárubněKontaktujte nás!

Jaké typy dveří nabízíme?

Zákazník má na výběr z velkého počtu modelů dveří, povrchových syntetických a PVC folií, CPL laminátů, ale i přírodních dýh. Na vnitřní výplň dveří lze použít plástev medu, vrtanou, nebo plnou dřevotřísku. Vybírat lze až ze 17 druhů skel. Dveře můžeme nabídnout v několika výrobních rozměrových normách, případně atyp na tzv. Kontrakt. Všechny modely interiérových dveří lze objednat také jako posuvné do kazety ve stěně, nebo jako nástěnné s klasickým, nebo elegantním aluminiovým posuvným systémem, tzv. zašupovací dveře do bytu. V případě malého prostoru lze použít dveře lomené symetrické bez kliky, nebo asymetrické s klikou a zámkem. Další možností jsou technické dveře a to: akustické 27, 32, 42 dB, protipožární dveře El 30 a El 60 i v kovovém provedení, aqua, kovové a nerezové, vchodové dveře do bytu a bezpečnostní dveře.

Co se týká obložek a zárubní, máme v nabídce až 20 modelů a variant pro různé použití. Nemusíte se bát, naše realizace zahrnuje obložkové zárubně bez bourání. Dveře a zárubně tak budete mít brzy pevně na místě bez zbytečného nepořádku a dřiny.

Máte dotaz?

Pokud máte dotaz nebo si chcete dveře objednat, kontaktujte nás prostřednictvím kontaktního formuláře!

Také si prohlédněte naše realizace.

Certifikát PORTA DOORS

Certifikát PORTA DOORS:

Vlastníme Certifikát Autorizovaná montážní firma č. 1086,
který jsme získali přímo u výrobce dveří firmy Porta Doors
v Elku a Suwalkách. Tím výrobce zaručuje správnou montáž
a prodloužení záruky až na 5 let!

Napište si o cenovou nabídku nebo zaměření dveří!

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Napište si o nabídku!

Získejte cenovou nabídku a zaměření zdarma!

Zjistit cenu

‌Vzorkovna a prodejna

JM Dorm - Jaroslava Uherová
Dolany 33 (u Jaroměře)

Novinky

Obložky zárubní OKZ bez bourání

14.12.2017

Finančně, časově i stavebně nenáročné, to jsou obložkové zárubně bez bourání. Informujte se u nás o dalších jejich výhodách a nechte si sestavit nezávaznou cenovou nabídku.

Markýzy na terasu

21.6.2017

Horké letní dny jsou tu a to je nejvyšší čas zajistit si bezpečný stín pro vás i vaše blízké. Už jste přemýšleli, jak by se vám relaxovalo s rodinou či přáteli ve stínu markýzy? Podívejte se na naše markýzy na terasu a nechte se inspirovat.